ALVET Hakkında

zafere giden yol
zaferin büyüklüğü mücadelenin zorluğu ile ölçülür

2019 yılı sonunda faaliyete geçmek için hazırlıklara başladığımızda bir hayalimiz vardı; çocuklarımıza spor alışkanlığını kazandırmak, gençlerimize kaliteli ve eğlenceli zaman sunmak, veteranlarımıza hayat boyu sağlıklı spor yapma imkanı ve tüm sporcularımıza kaliteli bir sosyal ortam sağlamak. Bu amaçla var gücümüzle mücadele ettik. Tam, evet olacak dediğimiz günlerde pandemi belası tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de kendini gösterdi. Bu da geçer dedik ve yılmadan hedefimize emin adımlarla devam ettik. Bugün bu ortamın tesisi ve idamesi hiç kolay olmadı evet ama günün sonunda başarmış olmanın ve yılmamanın verdiği enerji ile ayakta kaldık ve faaliyetlere başladık.
Biz Alanya’da bir meşale yaktık, ancak bu ateşin sönmemesi siz sporseverlerin ilgi ve desteğine bağlıdır.

Bu dönemde bize desteklerini esirgemeyen sponsor ve sporseverlere sevgi ve minnetlerimizi sunuyoruz.

Alvet S.K.

SPOR BRANŞLARIMIZ

Masa Tenisi

Masa tenisi spor branşı çok küçük yaşlardan başlayıp çok ileri yaşlarda dahi devam edilen ender sporlardandır. Masa tenisi sporuna gönül verenlerdenseniz ALVET Spor Kulübü sizlere nezih bir ortam sunuyor.

Geleneksel Türk Okçuluğu

Ata sporları denince akla ilk gelen kuşkusuz Geleneksel Türk Okçuluğudur. Geleneksel Türk Okçuluğu spor branşında ALVET bünyesinde farklı yaş gruplarına özel teçhizat ile eğitim imkânı sunmaktadır.

Satranç

Satranç, kişiliği ve karakteri olumlu yönde etkileyen ve geliştiren önemli bir zekâ sporudur. Çocuklarımızın olabildiğince küçük yaştan başlayarak 'Kişilik gelişiminde satrancın pozitif etkilerinden yararlanma’ amaçlanmalı, çocuklarımızın olumlu davranışlar sergilemelerini sağlamaya çalışmalı bu amaç bir 'görev' olarak benimsenmelidir. Yeryüzünde başka hiçbir araç, bu kadar olumlu davranışların hepsini birden bireylere kazandıramaz!

ALVETS.K.

Bize Yazın

iletişim
+90 (850) 886-70-00
+90 (532) 524-07-03
info@alvet.net
Oba Mahallesi Yaşar Uğur Sokak
Uğur Apt. No:10/A
Alanya / ANTALYA
Teşekkürler!. Mesajınız İLetilmiştir. Size en kısa süre içerisinde dönüş sağlayacağız.
Bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz..!
©ALVET 2020. Tüm Hakkı Saklıdır